HARTEK Harita Teknoloji İnşaat ve Dış Ticaret

Bu zamana kadar neler yaptık

0
Çalışan
0
Aktif Proje
0
Tamamlanan Proje
330c1abb-parima-merter-gece

Bilgi birikimimiz, yenilikçi çözümlerimiz ve daha iyisine ulaşma isteğimizle, hayatı kolaylaştırmak için çalışıyoruz.

1993 yılında Sayın Yalçın ARICI tarafından kurulan HARTEK Harita, kurulduğu günden beri mühendislik ve müşavirlik hizmetlerini sürdürmektedir. İlk yıllarında ağırlıklı olarak haritacılık hizmetleri veren firmamız, 1996 yılından itibaren ulaşım ve yol projeleri alanında hizmet vermeye başlamıştır. Mühendislik ve müşavirlik sektörünün, 24 senelik tecrübe ve bu tecrübenin getirdiği güven ile en çok tercih edilen firmalar arasında olan HARTEK Harita; ulaşım, altyapı, kontrollük ve müşavirlik hizmetlerini deneyimli ekibiyle en iyi şekilde hizmet vermektedir.

 

Neler Yaparız

HARTEK Harita Teknoloji İnşaat ve Dış Ticaret LTD. ŞTİ. olarak yol, kavşak, kültür merkezleri, spor kompleksleri, sosyal binalar vb. gibi mimari tasarımlar, kanalizasyon, yağmursuyu ve içmesuyu şebekeleri ile, özel teknoloji gerektiren projeler gibi çeşitli alanlarda, projelendirme, inşaat, montaj, işletmeye alma, kontrollük, koordinatörlük ve danışmanlık hizmetlerini vermek üzere kurulmuştur.

İller Bankası, Belediyeler, Kırsal alan ve Belde Belediyeleri, Kamu İktisadi Teşekkülleri ( KİT ) gibi kamu kuruluşları ile tatil köyleri , kooperatifler , sanayi tesisleri gibi özel sektöre ait alt yapı ve çevre konusunda teknik rapor, avan, kesin ve uygulama projesi hazırlanması hususunda hizmet vermektedir. Benzer hizmetler yurtdışı içinde verilmektedir.

Projeleri yapılan tesisler arasında atıksu ve yağmursuyu şebekesi, dere ıslahı projesi, isale hattı projesi, içmesuyu şebekesi gibi altyapı projelerine ilave olarak, hizmet binaları, konuk evleri, kültür merkezi, konut site alanları, açık spor alanları ve çevre düzenleme projeleri sayılabilir. Bu tesislerin çoğu işletmeye alınmış ve çalışmaktadır.

Teknik gelişmeleri çok yakından takip eden Firmamız, tecrübeli mühendis ve teknik elemanları, yaygın olarak kullanılan gelişmiş bilgi işlem yazılımları ve standartlara uygun ofis donanımı ile mühendislik hizmetleri konusunda alanında yıllardan beri başarılı çalışmalar yapmaktadır.

ISO 9001

ISO 9001-2015

Organizasyon Şeması